O mnie

Poznaj mnie bliżej!

Kim byłem…

„Przeszłość jest po to, żeby się z niej uczyć…”

Przez większość mojego dzieciństwa i jako nastolatek, zmagałem się z depresją, otyłością i brakiem pewności siebie. Miałem marzenia, ale kompletnie nie wiedziałem jak zabrać się za ich realizacje. Zaczynałem walkę, ale często moje własne słabości i brak motywacji mnie pokonywały. Błądziłem po omacku, cofając się do początku. I tak w kółko.

Jednak nigdy się poddałem. Po upadku zawsze się podnosiłem. Po latach walki, z pełną świadomością i satysfakcją mogę powiedzieć, że osiągnąłem swoje cele. Jestem w miejscu, które jeszcze kilka lat temu było tylko w moich wyobrażeniach. Wiem, co zrobić, żeby panować nad swoim życiem i jak budować drogę do sukcesu. Z własnego doświadczenia.

Co robię dzisiaj?

Cały czas nad sobą pracuję i dzielę się z Wami moimi kompetencjami:

Jestem twórcą Projektu Sukces

Stworzyłem własny, autorski program spełnionego życia. Składa się on z trzech filarów, a każdy szczegółowo opisałem w swoich książkach „Projekt Sukces”.

Prowadzę konsultacje dla osób indywidualnych i firm

Moją wiedzą dzielę się z Wami podczas konsultacji. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi, motywować ich do działania i zarażać pozytywną energią.

Jestem trenerem personalnym i dietetykiem

Wiem, jak istotne w życiu człowieka jest jego zdrowie fizyczne, dlatego pracuję również jako trener na siłowni oraz układam plany dietetyczne.

Zarządzam portalem Projekt Sukces

Założyłam portal, w którym publikuję wpisy na temat zdrowego życia zarówno w aspekcie psychologicznym jak i fizycznym.

Założyłem fundację, aby pomagać dzieciom

Dzięki fundacji jestem w stanie mieć realny wpływ na tworzenie jak najlepszych warunków dla rozwoju i edukacji dzieci społecznie wykluczonych.

Napisałem książkę tylko dla mężczyzn

Jestem facetem, więc rozumiem męski świat. Wszystkie najważniejsze problemy i potrzeby mężczyzn dokładnie opisałem w mojej najnowszej książce.

Więcej o książce

Nie ma rzeczy niemożliwych

Zastanów się czy Twoje życie wygląda dokładnie tak, jakbyś tego chciał. Pomyśl co chciałbyś zmienić i dlaczego do tej pory Ci się to nie udawało.

Powiem Ci tylko jedno. Czas leci nieubłagalnie. Nie możesz dokupić dodatkowej jego porcji. Jeśli nic nie zrobisz ze swoim życiem, dalej będziesz tkwił w tym samym miejscu. Albo jeszcze gorzej… całkowicie stracisz panowanie nad życiem, popsujesz swoje zdrowie, nie będziesz się rozwijać. Do tego wszystkiego dojdzie złość i żal, że nic z tym wcześniej nie zrobiłeś.

Tego chcesz?

Jeśli nie, to zrób ten pierwszy krok. Podejmij decyzję, a ja pomogę Ci w realizacji Twoich postanowień. Przekażę Ci całą swoją wiedzę, zmotywuję i sprawię, że zaczniesz patrzeć na świat pozytywniej. Nauczę Cię dbać o siebie. Wspólnie poprawimy Twoje relacje z samym sobą i z otaczającymi Cię osobami.

Jestem po to, by wesprzeć Cię w realizacji Twoich celów moim doświadczeniem i praktyką. Kreuj swoją rzeczywistość tu i teraz. Po co czekać na… później?