Oferta

Projekt sukces

„Najlepszy czas, żeby coś zrobić w swoim życiu jest między wczoraj a jutro”

Projekt Sukces stworzyłem po to, aby pomóc Ci całkowicie zmienić Twoje życie. Jest to mój autorski pomysł oparty na moim własnym doświadczeniu. Sam przeszedłem całą drogę od początku do końca. Sam zmieniłem swoje życie. Na podstawie moich przeżyć ułożyłem plan, który stanie się drogowskazem na Twojej drodze do Sukcesu. Po co czekać? Lepsze jutro zacznij już dziś! Zostań Wojownikiem.

Projekt sukces

Projekt Sukces składa się z trzech filarów, które pomogą Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. Aby sobie pomóc trzeba działać kompleksowo i pracować nad każdym z nich. Bycie zdrowym człowiekiem, powinno stać się dla Ciebie najważniejsze, bo tylko wtedy możesz odpowiednio zadbać o swoją psychikę i realizować swoje marzenia.

Pozytywne nastawienie

Twoje myśli kreują rzeczywistość. Zaprogramuj się na pozytywne myślenie!

Zdrowe odżywanie

Zadbaj o to, co jesz, a Twój organizm dostarczy Tobie energii i siły do działania.

Aktywność fizyczna

Regularnie uprawiany sport to endorfiny, redukcja stresu oraz satysfakcja.

Wszystko zaczyna się w głowie!

Twoje myśli kreują rzeczywistość. Zaprogramuj się na pozytywne myślenie. Naucz się patrzeć na świat oczami człowieka szczęśliwego. Pozytywne myślenie do podstawa do zmian. Istotna jest również motywacja. Bez niej osiągnięcie celu jest niemożliwe. Wytrwałość, koncentracja, optymizm i równowaga to cechy, nad którymi będziemy razem pracować. Dam Ci narzędzia i wskazówki, dzięki którym dokonanie Twoich zamierzeń stanie się tylko kwestią czasu.

JESTEM ZAINTERESOWANY!

Zdrowe odżywianie

Jesteś tym, co jesz, dopóki więc nie zadbasz o jakość przyjmowanych posiłków, nie oczekuj wsparcia ze strony organizmu. Pożywienie, które przyjmujesz jest paliwem dla Twojego organizmu. Twój mózg musi poprawnie pracować, abyś był zmotywowany do działania. Nie chodzi tu o katowanie się drastycznymi dietami, ale o odżywcze, odpowiednio zbilansowane posiłki, które zmienią Twoje nawyki żywieniowe na całe życie. Nauczę Cię jak, co i kiedy jeść. Przekonasz się, że zdrowa, codzienna dieta nie musi być trudna i czasochłonna.

JESTEM ZAINTERESOWANY!

Aktywność fizyczna

Regularnie uprawiany sport nie tylko pozwoli Tobie na zadbanie i utrzymanie ciała w dobrej kondycji. Dzięki niemu organizm wydzieli endorfiny, co poprawi Twój nastrój i pomoże zredukować stres. Dzięki ćwiczeniom dotleniasz mózg, zwiększasz wydolność serca, wzmacniasz układ kostny. A to tylko niektóre z korzyści…

Będę ćwiczył z Tobą dokładnie tak, jak robiłbym to sam, gdybym miał takie same cele co Ty. Pokażę Ci, że z regularnego uprawiania sportu można czerpać radość i energię do działania.

JESTEM ZAINTERESOWANY!

W cenie:

Półroczny pakiet, podczas którego zmienisz swoje życie:

  • Pierwsze spotkanie – 120 min. konsultacji, podczas której omówimy Twoje mocne i słabsze strony, nawyki, możliwości i cele,
  • Ułożenie planu dietetycznego,
  • Plan treningowy dobrany do Twoich umiejętności, predyspozycji i potrzeb z pokazem prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń,
  • 60 min. trening 3 razy w tygodniu,
  • Rozpisanie suplementacji,
  • Pokaz podstawowych ćwiczeń rozciągających i rozruchowych do wykonywania w domu,
  • Kontrola efektów i postępów treningowych,
  • Wsparcie w dni nie treningowe -e-mail,
  • 2 spotkania motywacyjne w miesiącu,
  • Bezpłatne materiały i książki

wycena indywidualna

Znajdź w sobie siłę do zmian!

Skontaktuj się ze mną

Tel. 537 606 425, kontakt@patrykjankowski.com

Oświadczam że zapoznałem się z polityką prywatności i zawartymi w niej informacjami w zakresie przetwarzania podanych przeze mnie danych osobowych.