Uncategorized

Polacy, do boju!

By 22 października 2020 grudzień 15th, 2020 Bez komentarzy

Podziel się!

Jest rok 2020. Żyjemy w naprawdę w przedziwnych czasach. Czy jeszcze rok temu pomyślałeś, że tak może wyglądać Twoja rzeczywistość?

To, co się obecnie dzieje w naszym kraju jest wprost nie do opisania. Wiem, że zabrzmi to brutalnie, ale określiłbym to wprost: burdel na kółkach. Chciałem dzisiaj poruszyć ten temat, bo nie jest mi on obojętny.

Obecnie przebywam w Wielkiej Brytanii. Jak już pewnie wiesz z moich artykułów mieszkałem tutaj przez kilka lat. Teraz przyjechałem odpocząć od zamętu, który aktualnie panuje w naszym ojczystym kraju. Chcę nabrać dystansu i siły, aby stawić czoła sytuacji.

Czy zjednoczenie Polaków jest możliwe?

Jesteśmy podzielonym narodem. Nie działamy wspólnie, nie umiemy się zjednoczyć. Historia pokazała, że kiedy było ciężko walczyliśmy razem. Solidarność nas ratowała. Teraz tego nie ma.  Nasze podejście jest zupełnie inne. Hejtujemy się wzajemnie, wyśmiewamy. Coś tam wspominamy o prawach człowieka, o wolności, ale nic z tego nie wynika. Gospodarka podupada, szpitale prawie nie funkcjonują, lekarze osłuchują nasze oskrzela przez telefon, tracimy tożsamość, rząd nas kłamie, policja wlepia mandaty. Jesteśmy ogłupiani. Coraz więcej z nas choruje. Otaczają nas strajki, afery, bezrobocie. Martwimy się o siebie i bliskich, ale wolimy się nie wychylać. Depresje, załamania, zmartwienia i stresy są naszą codziennością. Nie potrafimy działać razem. Hasło: wszyscy Polacy to jedna rodzina już nie istnieje. Nie idziemy w dobrym kierunku!

Podążamy droga, która nas zniszczy. Jeśli nie zdamy sobie z tego sprawy, będzie tylko gorzej. Wszystkie dotychczasowe problemy będą się pogłębiać. Fala niedomagań, chorób, depresji i samobójstw nadciąga, a my nic z tym nie robimy. Denerwujemy się sprawami błahymi. Nie patrzymy szerzej. Nie potrafimy znaleźć sensu własnego życia. Za swoje problemy obwiniamy innych, bo tak najłatwiej. Zrzucamy z siebie odpowiedzialność.

Naród Polski przykładem dla innych

Moim marzeniem od zawsze było, aby każdy z moich rodaków uświadomił sobie w jakim kierunku idziemy i jaka będzie nasza przyszłość, jeśli nie zmienimy swojego zachowania.

Co Wy na to, jeżeli byśmy byli przykładem dla całego świata? Czy nie było by super gdybyśmy żyli w zgodzie, szczęściu, dostatku i zdrowiu, jak jedna rodzina? Pewnie ze by było, a czy będzie zależy tylko od nas! Zdrowie, radość, wdzięczność, uśmiech, miłość, zadowolenie, pasja i marzenia muszą ponownie zamieszkać w naszych sercach.

Wszystko to ładnie brzmi, ale jak to wykonać. Samym mówieniem przecież nic nie zdziałamy. Rozwiązanie nie jest tak skomplikowane jak może się wydawać. Samo w sobie jest proste, ale bardzo trudne do wykonania. Aby być dumnym, zjednoczonym, solidarnym, silnym narodem, który może stać się przykładem dla całego świata, trzeba zacząć od siebie. Nie zmienimy nic, jeśli nie zmienimy siebie samych. To tak jak w małżeństwie. Nie będziecie szczęśliwi razem, gdy nie zadbacie o siebie.

To jakie decyzje podejmujesz, jak się zachowujesz i jak reagujesz na różne wydarzenia ma kluczowe znaczenie. Twoje ciało jest jak magnes. Jeśli źle mówisz, źle myślisz i źle się zachowujesz przyciągasz do siebie dokładnie to samo. Negatywne odczucia zwabiają do Ciebie szkodliwe myśli i sytuacje, a nawet choroby.

Obecnie, większość Polaków widzi wszystko w czarnych barwach. Jesień jeszcze dodatkowo potęguje złe emocje, a sytuacja z koronawirusem nie napawa optymizmem. Jako społeczeństwo kreujemy czarnowidzenie. Podziały polityczne, sytuacja społeczna, różnice poglądowe niestety nas gubią.

Pobierz bezpłatny e-book!

Tylko teraz BEZPŁATNIE!
Wstęp do PROJEKTU SUKCES

Praca nad swoim ciałem i umysłem oraz postępowanie zgodne z zasadami procentują – życie nabiera sensu, staje się pełne, ciekawe i wartościowe.

Podaj swój e-mail a wyślemy Ci e-book!

Jak zjednoczyć Polaków?

Pamiętasz piosenkę Michaela Jacksona ‘Man in the mirror’? Jeśli nie, posłuchaj. Ona właśnie mówi o tym, że jeśli chcesz zmienić świat, musisz zacząć od siebie.

Lata moich doświadczeń, obserwacji i edukacji pozwoliły mi stworzyć Projekt Sukces. W moich książkach znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania oraz kompletny plan działania wraz z życiowymi zasadami, którymi warto się kierować.

Książki opisują trzy filary życia:

  1. Pozytywne nastawienie– tutaj nauczysz się między innymi jak dbać o swój umysł, jak się zmotywować do działania, jak myśleć optymistycznie, jak wyjść z problemów, jak poradzić się w gorszych chwilach.
  2. Zdrowe odżywianie– gdzie opisuje zasady mądrego odżywiania, o których już dawno zapomnieliśmy. Poznasz potrzeby swojego organizmu, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.
  3. Aktywność fizyczna– dowiesz się jak niezbędny dla nas jest systematyczny ruch i jak go wdrożyć w codziennie życie.

Projekt Sukces to plan działania, który pomoże wyjść nam na prostą. Stosując się do niego wyjdziesz z dołka, w którym tkwisz już od dawna.

Tak jak wspomniałem, musimy zacząć od siebie. Trzeba jednak pamiętać, że jako naród, musimy wspólnie pragnąć zmian. Każdy z osobna, ale zarazem razem. Tylko to nas uratuje. Z pełną świadomością mogę powiedzieć, że Projekt Sukces jest przyszłością naszej cywilizacji.

Zadajmy więc o siebie. Przestańmy dokarmiać wielkie koncerny farmaceutyczne. Zacznijmy dbać o nasze zdrowie. Pamiętajcie, nikt nie zarobi na zdrowych ludziach. Większość chorób to choroby cywilizacyjne, którym możemy zapobiec, jeżeli tylko zmienimy nasz styl życia i nasze zachowanie. My, Polacy, stańmy się najzdrowszym, zmotywowanym i wysportowanym narodem na świecie. To jest naprawdę możliwe!

Jeśli pozbędziemy się chorób, otworzymy się na zdrowy styl życia – znikną troski i zmartwienia. Zaczniemy logicznie myśleć i podejmować dobre decyzje. Będziemy żyć tak jak powinniśmy. Przestańmy sponsorować wielkie koncerny żywieniowe, które tworzą jedzenie bez wartości odżywczych. Przestańmy dokarmiać finansowo firmy, które produkują słodkie napoje, słodycze i płatki śniadaniowe, pełne zabijającego nas cukru. Wspierajmy nasze rolnictwo, naturalne żywienie i hodowle. Niech nasze zdrowie będzie dla nas priorytetem. Dajmy przykład innym ludziom i przyszłym pokoleniom. To od dzisiejszych działań zależy nasza przyszłość.

Pamiętajcie:

  • Albo dokarmiamy chorobę albo zdrowiejemy;
  • Albo myślimy samodzielnie albo dajemy sobą manipulować;
  • Albo się ruszamy albo z kolejnym niedomaganiem idziemy do lekarza;
  • Albo inwestujemy w zdrowe jedzenie albo w leki;
  • Albo się rozwijamy albo marniejemy.

Nie ma innej opcji. Po to piszę książki i artykuły. Po to organizuje spotkania i konsultacje. Przyłącz się i stwórz swój własny Projekt Sukces. Wiesz już co masz robić. Taką postawą zadbasz o siebie, o swoich bliskich, o rodzinę i o ojczyznę. Dbając o siebie, dbamy o zjednoczenie Polaków.

Jesteśmy dumni i solidarni. Nikt nas nie złamie, nigdy się nie poddamy. Walczmy o lepsze jutro. Dla wszystkich.

Wasz Przyjaciel,
Patryk Jankowski

Podziel się!

Zostaw komentarz