Uncategorized

Walcz o lepsze jutro. III wojna światowa już się dawno rozpoczęła!

By 11 października 2020 grudzień 15th, 2020 Bez komentarzy

Podziel się!

Walcz! Stań do walki, odważ się! Ale zaraz zaraz… O co konkretnie chodzi?

Przecież żyjemy w jednych z najbardziej pokojowych czasów. Wojny, które mają miejsce na świecie są daleko od nas i wielu z nas, w Polsce w ogóle ich na co dzień nie zauważa. Żyjemy w bardzo komfortowych czasach, gdzie tak naprawdę możemy robić co tylko chcemy.

Mamy pełno jedzenia pod nosem, mnóstwo programów telewizyjnych, gier, seriali, filmów. Nie musimy gotować, gotowe posiłki są dostarczane pod nasz nos 24 godziny na dobę. Możemy robić coraz mniej, życie jest łatwe i bezproblemowe. Właściwie, w dużym uogólnieniu, niewiele musimy się o coś starać. Dużo rzeczy jest w zasięgu naszej ręki, wręcz podane na tacy. Ok, czasami zamkną nas w domu wmawiając nam pandemię i strasząc. Musimy poddawać się wymysłom: nosić „szmaty” na twarzach, nie możemy wyprawiać uroczystości, podróżować, iść do lekarza, usiąść ze znajomymi przy stoliku. Żyjemy w świecie wykreowanym przez kogoś innego. Zarabiamy tyle abyśmy złudnie myśleli, że żyjemy w dostatku. Trujemy się, stajemy się bezpłodni, chorujemy coraz więcej, nasze szczęście jest uzależnione od używek i polubień na mediach społecznościowych. Lubimy bezmyślność, ciemnotę i naśladowanie. Czy komuś to przeszkadza? Jeśli znajdzie się taka osoba to i tak zostanie stłamszona i uznana przez innych za dziwaka. Najlepiej jest siedzieć w cieniu, nic nie mówiąc. Czy to jest szczęście? Nie!

Jak znaleźć szczęście w życiu?

O co tak naprawdę walczyć? A może o wolność! A może o lepsze jutro, o życie bez chorób, zmartwień, kontroli i uzależnień. Jesteśmy tak zaangażowani w nasz wirtualny świat, że przestaliśmy zdawać sobie sprawy, co tak naprawdę się z nami dzieje, po co tak naprawdę żyjemy, po co się urodziliśmy, po co wstajemy codziennie z łóżka? Konsumpcjonizm to nasze drugie „ja”.
Kiedy ostatnio zadałeś sobie pytanie, co tak naprawdę sprawia, że jesteś szczęśliwy? Czym jest szczęście w życiu człowieka? Po co żyjesz? Po co funkcjonujesz? Po co jesz, pijesz, śpisz i kochasz? Czy urodziłeś się po to, żeby spędzić większość swojego życie ze skrzywionym kręgosłupem siedząc z głowa w telefonie, popijając i zagryzając chemiczne posiłki?!  Bo to co teraz pijemy i czym się żywimy nie ma nic wspólnego z pożywieniem.

Musimy walczyć o lepsze jutro. Jeśli tego nie zrobimy zamienimy się w niewolnicze społeczeństwo żyjące w wirtualnym świecie. Nasza egzystencja będzie coraz krótsza i coraz bardziej bolesna. Naszym życiem będą leki, zmartwienia, choroby, zakłopotania, używki, nałogi. W sumie, czy tak już nie jest? Jesteśmy zagubieni, dostajemy ochłapy od rządu i pracodawców. Nie zdając sobie sprawy dajemy sobą kierować jak osły. Tak, wiem. Brzmi to mocno i kontrowersyjnie. Nikomu jednak nie obiecywałem, że będę tu słodzić.

Nie zastanawiamy się jak znaleźć szczęście w życiu. Dajemy sobą manipulować. Stajemy się masą, którą można formować tak jak się chce. Wierzymy, że maseczki są dla naszego dobra. Ratujemy komu życie nosząc „szmatę” na twarzy.  Czujemy się bohaterami. Jednak tracimy przy tym kontakt z innymi ludźmi, stając się bezpłciowymi. Nie wiesz czy ktoś się do ciebie uśmiecha, czy ma dobre czy złe intencje? Gubimy się w rozpoznawaniu intencji drugiego człowieka. Tracimy tożsamość. Uczymy nasze następne pokolenie izolacji i strachu. Donosimy na siebie wzajemnie. Pytamy, dlaczego nie nosisz maseczki? Odpowiedz jest prosta – nie jestem przeciwny maseczkom, lubię tylko wolność, tlen i myślenie. Pomyślcie, że kiedyś tylko bandyci nosili maseczki, ponieważ nie chcieli zostać rozpoznawani. Kobiety w religii muzułmańskiej też mają zakrytą twarz, aby odebrać im indywidualność i wskazać miejsce w społeczeństwie. Bronimy się przed wirusem, ale największym wirusem jest nasza obojętność, zaślepienie i ciemnota.

III wojna światowa już się rozpoczęła, a my siedząc z głowami w telefonach tego nie widzimy. Tym razem jest to wojna przeciwko całej ludzkości, naszej egzystencji, szczęściu, zdrowiu i wolności. Najgorsze jest to, że daliśmy się przekonać, że to wszystko co teraz się dzieje to dla naszego dobra. I to jest naprawdę genialne. Ot tak bez oddanego strzału, bez użycia jakiekolwiek broni daliśmy sobie zabrać nasze prawa i wolność, śmiejąc się przy tym i bawiąc.

Pobierz bezpłatny e-book!

Tylko teraz BEZPŁATNIE!
Wstęp do PROJEKTU SUKCES

Praca nad swoim ciałem i umysłem oraz postępowanie zgodne z zasadami procentują – życie nabiera sensu, staje się pełne, ciekawe i wartościowe.

Podaj swój e-mail a wyślemy Ci e-book!

W takim razie zadajmy sobie pytanie, w jaki sposób walczyć?  Siłą, protestami, złością, agresja? NIE! Szczęście w życiu możemy zdobyć w sposób pokojowy – myśląc nad tym co robimy.

Jak być spełnionym?

Dbajmy o swoje ciało i umyśl, dbajmy o bliskich, dbajmy o naszą planetę i zwierzęta. Współżyjmy z innymi ludźmi bez agresji, złości i zawiści.

Zostań częścią Projektu Sukces”, wykreuj sobie swoje życie tak jak Ty tego chcesz, weź los w swoje ręce. Zadbaj o swoją przyszłość i o przyszłość następnych pokoleń, ucząc się jak żyć szczęśliwie w miłości, radości i zdrowiu. Uśmiechaj się do napotkanej osoby.  Spotykaj się ze znajomymi bez telefonu, spędzaj czas w naturze, współgraj z nią. Pokochaj siebie, swoich bliskich i swoje życie. Jeżeli zadbasz o siebie i swoje zdrowie, jeżeli przestaniesz słuchać głupot w telewizji i Internecie to kontrola przestanie istnieć. Staniesz się bohaterem swojej własnej historii, którą sam napiszesz. Jutro tylko zależy od Ciebie, od Twoich przekonań, myśli, wiary i wyobraźni. Czytaj książki zamiast oglądać programy telewizyjne. Rozwijaj się, medytuj i trenuj wdzięczność.
W dzisiejszych czasach trudno o siebie zadbać. Pęd życia sprawia, że szybko lecimy z prądem, często bezmyślnie. Na szczęście napisałem kilka książek, które pomogą Ci w codziennym życiu. Chcę Was nakierować, przypomnieć zasady szczęśliwego i zdrowego życia.
Każdy mój artykuł, każda moja książka jest po to, aby Tobie ułatwić życie. Pokazać właściwą, szczęśliwą drogę. Wszystko po to, abyście nauczyli się życia, a nie egzystowania.
Żyjemy naprawdę w cudownych czasach, wszystko co się dzieje można wykorzystać dla naszego dobra i naszej przyszłości. Coraz więcej nas się budzi i zdaje sobie sprawę co tak naprawdę się dzieje i to mnie bardzo cieszy. Te wszystkie wiadomości, te zasady, materiały, które Tobie przekazuje powinny być nam przekazane w szkole. Od małego powinniśmy się uczyć jak dbać o siebie, o nasze ciała i umysły, jak być spełnionym człowiekiem. Powinniśmy uczyć się tego jak pracować nad naszymi umysłami, jak wykorzystać nasz czas i potencjał.

Na szczęście wielu z nas już zrozumiało co się dzieje wokół nas. Przejęło kontrolę i zawalczyło o szczęście w swoim życiu. Walczymy z nałogami, lenistwem, używkami, chorobami. I bardzo dobrze!
Ja też nie jestem bez wad. Codziennie walczę. Z tym wszystkim o czym pisałem wyżej. Jednak mam świadomość, żeby się nie poddawać. Doradzam, wspieram, słucham innych. Staram się być lepszą osobą i przykładem dla innych. Kontroluję to co robię, jestem czujny i programuje swój świat.

Chciałbym dotrzeć do Was z moją wiedzą, abyście umieli podejmować własne decyzje. Abyście zdali sobie sprawę z tego, że Wasze życie zależy od Was, od tego jak się czujecie i jak myślicie.

Trzymam kciuki!
Wasz Przyjaciel,
Patryk Jankowski

Podziel się!

Zostaw komentarz