Uncategorized

Zawalcz o własne marzenia

By 29 października 2020 grudzień 16th, 2020 Bez komentarzy

Podziel się!

Marzenia posiada każdy z nas, ale niewielu potrafi je osiągnąć. Boimy się, że to o czym marzymy jest tak odległe i nieosiągalne, że nawet nie stajemy do boju, aby to zdobyć. A najważniejsze to dogonić swoje marzenia!

Rzadko rozmawiam o swoich planach i osiągnięciach. Znam swoją wartość, swoje cele w życiu i umiejętności. Jestem zadowolony z życia i to mi wystarczy. Na pytanie: „co tam u Ciebie” zazwyczaj odpowiadam: „super, dzięki!”. Zazwyczaj skupiam się na rozmówcy i na tym co u niego.
Oczywiście, kiedy spotkam bliższego znajomego, to opowiem mu po krótce czym się zajmuję. Jednak zawsze odczuwam przy tym dyskomfort. Mam wrażenie, że się niepotrzebnie chwalę. Poza tym, większość ludzi pyta albo z ciekawości albo z grzeczności. Tak naprawdę nie interesują ich Twoje problemy i historie. Chyba, że do plotkowania.

Część moich planów i osiągnięć poruszałem w moich książkach. Zrobiłem to jednak po to, abyście uwierzyli, że marzenia się spełniają. Jestem żywym przykładem na to, że zasady, które opisałem w swoich publikacjach, autentycznie działają i są skuteczne. Warto założyć sobie cel i do niego dążyć.

Ten artykuł będzie pierwszym, w którym opisze moje działania, marzenia i plany. Mój Projekt Sukces. Dlaczego? Ponieważ jestem liderem i chcę być przykładem dla Ciebie. Swoimi działaniami możesz stworzyć swój własny Projekt Sukces.

Jestem ciekawy, czy ktoś z Was kiedykolwiek zapisał na kartce swoje cele, marzenia i plany. Czy ktoś z Was dążył do nich codziennie? Mało tego, czy ktoś z Was potrafił tak wizualizować swój cel, że był już za niego wdzięczny, mimo, że jeszcze go nie osiągnął? Widzicie, nie wierzycie w swoje możliwości i dlatego tak odległe jest dla Was spełnianie własnych marzeń.

Jak wyznaczyć sobie cele w życiu?

Wiara w siebie, obranie celu i ciężka praca to podstawa. To fundamentalne zasady gry, jaką jest życie. Na szczęście znam jej zasady i dzielę się nimi z Tobą w moich książkach.
Za co ja jestem wdzięczny, jakie są moje plany w głowie, moje cele w życiu i o czym marzę przeczytacie poniżej.

Kilka milionów Polaków przeczytało moje książki i podręczniki;

Codziennie nasze artykuły czyta mnóstwo osób, które dzielą się między sobą informacjami i wiedzą, uświadamiając sobie, że każdy z nas ma wybór;

Fundacja „Projekt Sukces” prężnie działa. Uzbieraliśmy już ponad 3 miliony złotych i pomogliśmy tysiącom dzieci i nastolatków.

Pandemia się skończyła, gospodarka ożyła, a nasze życie nabrało barw.

Podcast „Projekt Sukces” spodobał się i słucha nas kilka milionów Polaków;

Seminaria i spotkania wsparcia „Projekt Sukces” odbywają się po całej Polsce. Motywuję i odmieniam życie innych;

Coraz mniej Polaków choruje i zamartwia się;

Zakładam nową partię polityczną. To jest łatwiejsze niż myślałem. Potrzebowaliśmy tylko tysiąca podpisów, a zdobyliśmy około miliona. Takiego wsparcia i dotacji na kampanie się nie spodziewaliśmy. Przygotowania do wyborów parlamentach działają pełna parą.  Chcemy szerzyć zdrowe podejście do życia i zmieniać spojrzenie na świat naszych rodaków;

Zmieniamy nasz kraj na lepszy.

Moi Kochani, to tylko kilka z niektórych celów, za które już codziennie jestem wdzięczny. Do tego dochodzą jeszcze te osobiste.

Pobierz bezpłatny e-book!

Tylko teraz BEZPŁATNIE!
Wstęp do PROJEKTU SUKCES

Praca nad swoim ciałem i umysłem oraz postępowanie zgodne z zasadami procentują – życie nabiera sensu, staje się pełne, ciekawe i wartościowe.

Podaj swój e-mail a wyślemy Ci e-book!

Jak zrealizować marzenia?

Prosto – zapisujesz sobie aktualne cele i już jesteś za nie wdzięczny. Idziesz w przyszłość, już się nią rozkoszujesz, a następnie wracasz z powrotem do teraźniejszości, robisz plan i pracujesz nad swoimi celami krok po kroku. Pamiętaj cel bez planu to tylko marzenie! W trakcie dążenia do założonych celów Twoja lista może się zmieniać, może ewoluować.

I to jest piękne w tym wszystkim, że Twoje życie codziennie nabiera ciekawych barw i kolorów. Wiarą w siebie i dążeniem do celu przyciągasz do siebie sytuacje i ludzi, którzy pomogą Tobie w ich realizacji. Pamiętaj, jak zasiejesz nasionko w ziemi, to ono prędzej czy później wyrośnie, wystarczy, że będziesz je systematycznie podlewał! Założenie celu to tak jakby zasianie nasionka, a wiara w siebie i dążenie do celu to systematyczne podlewanie i nawożenie. Dokładne wskazówki o tym, jak skutecznie wyznaczać cele, opisałem tutaj.

Nastaw się pozytywnie i porzuć marudzenie i czarnowidzenie. Jeśli zachorujesz, zastanów się dlaczego. Przeanalizuj swoje dnie i tygodnie i wyciągnij wnioski.

Jak wspomniałem już kilka razy „Projekt Sukces” to przyszłość naszej cywilizacji. To projekt dla całej Polski oraz indywidualny projekt dla każdego z nas. Wszystko musimy wdrożyć w nasze życie. Niestety przez lata, te najważniejsze normy poszły w zapomnienie. Nie zapominajmy o miłości do siebie i innych ludzi. Zadbajmy o nasz kraj, naszą przyszłość i naszą planetę. Wyobraź sobie, że mamy wspólne cele, tylko osiągamy je innymi drogami. Praktykujmy wdzięczność.

Moim marzeniem jest, aby wszyscy Polacy byli wdzięczni o tej samej porze. Na przykład między 7 a 8 rano. Jeśli tak silne wibracje wyślemy do świata, takie od niego odbierzemy. Przyciągniemy to, co wyjątkowe i najlepsze. Będziemy przykładem dla innych, zmotywowanym i pełnym sił witalnych narodem. Gdzie, każdy będzie szczęśliwy. Takiej przyszłości chcę dla przyszłych pokoleń. Niestety, obecna sytuacja w kraju jest trudna. Dlatego nie siedzę bezczynnie i staram się ją zmienić.

Przyszłość jest inna, bardziej kolorowa. Jestem o tym przekonany. Wiecie, dlaczego? Bo już teraz nie jestem sam, już teraz jest nas więcej. Coraz więcej osób chce zmian i w nie wierzy. „Projekt Sukces” to narzędzie do walki o wolność, zdrowie i szczęście, na które każdy z nas zasługuje.

Wasz Przyjaciel,
Patryk Jankowski

Podziel się!

Zostaw komentarz